Madison Upholstered LED Full Storage Platform Bed Cream / CS-460550F
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CS-460550F
UPC:
Weight:
179.67 LBS
Assembly Fee:
Call for details
Delivery Fee:
Free for Los Angeles, Orange and Ventura counties
Shipping Time:
2-7 business days
Color:
White
Finish:
Cream
Material:
Country of Origin:
Malaysia
Out of stock
Description Hide Description- Show Description+
SET INCLUDES: BED (1).
  • Bed Slats: 14
  • Drawer Construction: English Dovetail
  • Drawer Glides: Metal Extension Glide
  • Foundation Required: No
  • Hardware Type: Finger-Tip Drawer Pull
  • LED Lighting
  • Number of Compartments: 1
  • Type of Light Switch: Touch Light
  • Dimensions:
    Full Bed: 60.5" W x 83.75" L x 43.75" H